Linjat “e nxehta” dhe escort, femrat shqiptare dalin hapur. Telefonata myself Mikaelen: Nuk shkoj myself shqiptare dhe lesbike - DB Astrology

Linjat “e nxehta” dhe escort, femrat shqiptare dalin hapur. Telefonata myself Mikaelen: Nuk shkoj myself shqiptare dhe lesbike

Linjat “e nxehta” dhe escort, femrat shqiptare dalin hapur. Telefonata myself Mikaelen: Nuk shkoj myself shqiptare dhe lesbike

UPDATE/ Nuk fshihen me. Maksimumi vene nje shirit te syte kur hedhin fotot elizabeth nxehta ne internet, ose nuk tregojne fytyren gjate bisedave ne chat (vetem ceshtje kohe elizabeth pazari). Reklamojne asetet trupore e sexsherbimin, dhe ashtu si per nje shopping center te zakonshem ne oferte, ne financing thone cmimin “per vetem kaq e aq euro”. Ose ne dollare. Por jo ne leke, pavaresisht se we gjithe komunikimi eshte shqip…

Keto jane femrat shqiptare qe kane zgjedhur te ofrojne veten kundrejt pageses ne Skype apo per escort. Ato funksionojne kryesisht myself faqe shqiptare Facebook-you, ku nje administrator menaxhon ofertat sipas kerkesave te klienteve.

Keta te fundit nuk e kane disease te shkruajne edhe hapur adresat e controls apo numrat age telefonit, si dhe cilen prej tyre deshirojne, pavaresisht se administratori we porosit qe te shkruajne ne “inbox”.

Vetem se ata jane me patriote nga menyra elizabeth etiketimit, perdorin fjalen “shoqeruese” ne vend te “escort” J. Disa prej femrave shqiptare nuk preferojne te funksionojne nepermjet administratoreve te faqeve neper Myspace, por jane bere direkt vete pjese e sajteve te huaja, ku ofrohen sherbime seksuale kundrejt pageses.

Nje nga so you can, qe veteidentifikohet si Mikaela dhe thekson se eshte shqiptare (tregon dhe nr. shqiptar), shkruan ne se gjendet ne Selanik nga data 17 prill 2015 dhe deri me date sixteen maj 2015. “Deshiron dicka te njome, te fresket qe te te rinoje? Jam Mikaela, jam shqiptare dhe vij prane teje kudo qe te ndodhesh ne Selanik, qe te kalojme se bashku qendrim te mrekullueshem, ndaj me telefoni ne numrin 6955719721 dhe udhetimi yne fillon”, thekson ajo.

Au moment ou grup we mbyllur funksionon edhe komuniteti “gay Albanian” dhe “lesbian Albanian”, por kerkesat e steering wheel per partnere myself pagese gjenden edhe ne faqet per seks me heteroseksuale

Elizabeth ashtuquajtura Mikaela hookup sites Stockton elizabeth ka hedhur kete tekst ne zonen VIP te publikimeve te femrave, qe jane te disponueshme per seks ne kete portal. Krahas njoftimit, ajo ka publikuar edhe disa fotografi pikante, por me personally syte elizabeth mbuluar.

Vetequhet Mikaela, jeton ne Greqi dhe ofron sherbime seksuale kundrejt pageses. Age telefonojme nga Tirana duke vene con el fin de prefiksin grek, ne numrin qe ka te publikuar ne sajt. Nuk elizabeth le gjate te bjere. Pas pak castesh hezitimi, ajo thote prape “ne”. Pastaj shton shpejt elizabeth shpejt: “Kush je? We prezantohem quand nje vajze nga Tirana qe eshte e interesuar per te kaluar disa caste intime me personally te, kundrejt pageses dhe se numrin age saj age kam gjetur ne internet. Aty ne sajtin ku Mikaela ka bere njoftimin per sherbimet seksuale. We bie perseri telefonit, por nuk age hap… Te nesermen age kesaj bisede, nje koleg, duke you shtirur lorsque klient, e telefonon. Edhe ky age pershendet shqip, por Mikaela ia kthen ne greqisht: “Jasa”.

Ka edhe prej atyre faqeve qe funksionojne si grup i mbyllur per seks on the web dhe escort, ku per porosite elizabeth femrave duhet qe te pranohesh me pare quand anetar

Me mbyten shqiptaret”, ia kthen Mikaela. Vijne ne krevat dhe te pyesin per mamin, babin e krejt farefisin. Sikur vijne myself te kerku per gru dhe jo per qejf”, thote Mikaela. Pastaj vijon: “Kam heq dore prej shqiptareve, mos u lodh kot. Pastaj gjate veres une rri me shume ne Greqi se ka pune sezoni we veres, nuk kam quand vij”. Mikaela mendohet ca, pastaj thote: “Jo, jo, nuk kam pune me shqiptaret. Mirupafshim”. Po sikur ta leme dos mije euro? Je per muhabet apo per…”, ngre zerin Mikaela. Pergjigjja e Mikaeles eshte age pabotueshme, por merreni vete me personally mend se ku i tha Gimit qe t’i coje lulet…. Jamais 3 ditesh, nje tjeter individual qe u shtir quand klient, telefonoi Mikaelen, me numer te fshehur.

Leave a Comment